הפלטפורמה של ארטימדיה מספקת למשרדים וסוכנויות פרסום גישה בלעדית וישירה למלאי וידאו מובחר, המשודר באתרי תוכן איכותיים בדסקטופ ובמובייל, עם מגוון מוצרי פרסום חדשניים להשגת מיתוג מקסימלי בתמחור אופטימלי.


קניית מדיית וידאו חוצת אתרים וערוצי נישה
רשת פרסום פרימיום המאפשרת להגיע בקליק אחד לקהלים מעוניינים במלאי הוידאו הטוב ביותר של האתרים המובילים בדסקטופ ובמובייל, תוך שימוש במגוון פורמטים פרסומיים ייחודיים וחדשניים המשתלבים בתכני וידאו.

תוצאות טובות יותר
מוצרי פרסום שמייצרים השפעה ומעורבות גבוהה יותר (פי 10-20 מביצועי קמפיין דיספליי רגיל), יחד עם אופטימיזציה אוטומטית המשלבת את מכלול הקמפיינים שרצים בכל האתרים – יספקו לכם את הביצועים והתוצאות שהלקוחות שלכם יאהבו ויעריכו. באמצעות הפלטפורמה ניתן למדוד את מעורבות הגולשים שצפו בפרסומת, חשיפות, קליקים ומדדים עמוקים אחרים כדוגמת השלמת צפייה בפרסומת וידאו.

פשוט להתחיל
העלאת קמפיינים בתכני וידאו מעולם לא הייתה קלה יותר! התחילו משימוש בקריאייטיבים הקיימים שלכם (פרירול, באנר וכו') ואנחנו נדאג לכל השאר, כולל הגשת הפרסום, CDN, מעקב ודוחות.

פלטפורמת ניהול בשירות עצמי
נהלו את כל הקמפיינים באמצעות ממשק ניהול אחד, פשוט וקל לשימוש, עם שליטה מלאה על תמחור, מיקוד וביצועים – בכל זמן ומכל מקום (בדיוק כמו בגוגל ובפייסבוק). בנוסף, עבודה עם ממשק אחד תסיר את הסרבול האופרטיבי ואי הנוחות שבהתנהלות מול מספר גופים בענייני תשלום וגבייה.

הדרכות וליווי אישי
זקוקים לעזרה וטיפים ספציפיים? ללקוחותינו מוצמד נציג אישי אשר מעניק הדרכה מקצועית ומעמיקה על הפלטפורמה ודואג שתמצו את המקסימום מתקציב הפרסום שלכם באופן שוטף.