הכירו את האנשים שהדרייב שלהם הוא שדרוג חוויית הפרסום בווידאו

Ofer

עופר מילר | מייסד

ד"ר עופר מילר מוביל את מאמצי המחקר והפיתוח של ארטימדיה מיום הקמתה.
לד"ר מילר ניסיון רב בתחום של טכנולוגיית ניתוח-וידאו ממוחשבת ורקע אקדמי נרחב בתחום מדעי המחשב. הדוקטורט ופוסט הדוקטורט שלו עסק בחקר ניתוח והבנה של תכני וידאו על ידי שימוש במערכות לבינה מלאכותית. לד"ר עופר מילר עשרות פירסומים וכנסים בתחום הראייה הממוחשבת. ב-2004 ייסד את חברת ארטיויז'ן (Artivision Technologies) הפועלת בסינגפור ומתמחה בניתוח תוכן וידאו למטרות אבטחה; ארטיויז'ן נחשבת לחלוצת האינטליגנטציה המלאכותית בתוך יישומים לניתוח וידאו. ב-2008 ייסד את ארטימדיה, המתמחה בטכנולוגיות פרסום מתקדמות בווידאו.
קודם להקמת החברה כיהן כסמנכ"ל מחקר ופיתוח של InfoWrap מערכות, שם פיתח את האלגוריתם לשינוי בזיהוי תבניות בין תמונות המבוססות על טכנולוגיית ביטול מודלים של התאורה על התמונה. בעברו היה ראש קבוצת האלגוריתמים של חברת ImageID  והיה אחראי לפיתוח מנוע אלגוריתמי לזיהוי אובייקטים לסגמנטציה מהירה של תמונה ברזולוציה גבוהה וזיהוי יחודי של תבניות צבע. כמו כן, היה ראש הצוות האלגוריתמי ב-Fruitonics שם פיתח מנוע מבוסס ראייה ממוחשבת לביצוע אנליזה גיאומטרית של פירות בשלושה ממדים, ובנוסף זיהוי אובייקטים, פגמים וסיווג פירות תוך שימוש ברשתות עצביות.
מר מילר הינו בעל תואר דוקטור (בהצטיינות) למדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב. בין השנים 2005-2007 זכו פרסומיו להיות המצוטטים ביותר במגזין "Image and Vision Computing" ובשנת 2002 קיבל את פרס "Celia and Marcos Maus Annual Prize" למחקרי PHD במדעי המחשב.

Gal_T

גל תורג'מן | מנכ"ל

גל תורג'מן נחשב לאחד האנשים המקצועיים והמוערכים בתעשייה עם שנים של ניסיון בשידורי ברודקאסט, ניו מדיה ופרסום בעולמות הדיגיטל.
קודם להצטרפותו לארטימדיה, שימש גל כמנכ"ל הוועדה למדרוג האינטרנט בישראל ולפני כן כיהן כמנהל פיתוח עסקי וטכנולוגיות חדשות בחברת הלוויין YES.
בנוסף, הקים את חברת ההיי-טק Vbox Communications ושימש כסמנכ"ל השיווק והמכירות שלה.
גל הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן ו-Mini MBA מהאקדמיה של מיקרוסופט.

David_Kedem

דוד קדם | סמנכ"ל תפעול ומוצרים

דוד קדם אחראי על אסטרטגיית וניהול המוצרים של ארטימדיה. לדוד ניסיון רב שנים בניהול מוצרי תוכנה וטכנולוגיות פרסום דיגיטליות.
טרם הצטרפותו לחברה, שימש כדירקטור בתחום ה- BI ומוצרי פרסום בוואלה, אתר התוכן המוביל בישראל. במסגרת תפקידו עסק בהטמעת טכנולוגיות פרסום מתקדמות, פיתוח פורמטים פרסומיים וניהול תחום המוניטיזיציה ממלאי הפרסום. לפני כן כיהן כ- 7 שנים כסמנכ"ל מוצרים בחברת בחברת צ'קמייט.
קדם הינו בעל תואר ראשון במדעי המחשב ובמתמטיקה מאוניברסיטת תל אביב.

Amir_Sturm_for_website

אמיר שטורם | סמנכ"ל פיתוח

אמיר אמון על מחקר ופיתוח הטכנולוגיה של ארטימדיה. לאמיר ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בפיתוח טכנולוגיות פרסום, אינטרנט, וידאו, ורשתות תקשורת.
ב-2006 הקים את Media Layers, שם שימש כסמנכ"ל פיתוח  וחבר דירקטוריון. בתקופה זו, הוביל את מאמצי הפיתוח והחדשנות בתחום פתרונות פרסום בעולמות המובייל.
לפני כן, יזם והוביל פיתוח טכנולוגיות פרסום חדשניות בחברת Mobixel Networks המשרתת לקוחות ברחבי העולם. בחברה זו היה אחראי על פיתוח מערכות מולטימדיה ופתרונות וידאו עם ערך מוסף למפעילים סלולריים.
בעל תואר שני במנהל עסקים – MBA – מהפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב ותואר בהנדסת מחשבים – BSc – מהטכניון בחיפה.

Shmuel Fortman Hapartzy

שמואל פורטמן הפרצי | ארכיטקט מערכת

שמואל פורטמן הפרצי מלווה את הפיתוח הטכנולוגי של ארטימדיה משנת 2009, כאשר בשנת 2015 מונה לארכיטקט המערכת של החברה.
בעשור האחרון התמקד בטכנולוגיות וידאו ופרסום, כולל ניתוח וידאו בזמן אמת, הזרמת מדיה ותקני הגשת פרסום.
לשמואל יותר מ-20 שנות ניסיון כמומחה טכנולוגי והוא חתום על מספר פטנטים בינלאומיים בתחומי וידאו ופרסום.

Yael Bar Yaakov- website

יעל בר יעקב | סמנכ"לית לקוחות ו- Programmatic TV

יעל אחראית על פיתוח תחום הטלוויזיה הפרוגרמטית בארטימדיה.
יעל הגיעה לארטימדיה לאחר 11 שנים ביוניברסל מקאן, חברת רכש המדיה הגדולה בישראל, שם שימשה כסמנכ"לית לקוחות. יעל בעלת ידע וניסיון רבים בתחום המדיה והטלוויזיה ועבדה עם המפרסמים הגדולים במשק.
בעלת תואר ראשון בכלכלה ומדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.

dikla1

דקלה פנחסי | מנהלת שיווק ומרקום

דקלה פנחסי מובילה את תחום השיווק והמרקום בארטימדיה.
לדקלה ניסיון רב בניהול, אסטרטגיה ושיווק והגיעה לארטימדיה ממשרד הפרסום מקאן תל אביב, שם שימשה כמנהלת לקוחות בכירה.
בעלת תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים מהאוניברסיטה בירושלים ותואר שני בממנהל עסקים מהמכללה למנהל.